کارگاه بالابر سازی محمدی سازنده انواع بالابرهای ساختمانی، وینچ آسانسوری، خرید آسان و مستقیم از تولید کننده.

بالابر ساختمانی

در حال نمایش 12 نتیجه

بالابر ساختمانی

بالابر مصالح ساختمانی

بالابر دستگاهی است که وظیفه حمل مصالح ساختمانی به طبقات را بر عهده دارد. از بالابرهای ساختمانی در کارهای مختلف استفاده می‌کنند، در کل این وسیله کمک شایانی در پیشرفت کار می‌کنند، امروزه در هر مکانی که نیاز به حمل مصالح ساختمانی داشته باشیم یکی از این دستگاه‌ها را مشاهده می‌نماییم.

از دستگاه بالابرساختمانی در پروژه‌های ساختمان‌سازی حفاری چاه حفاری تونل و پروژه‌های مترو و ویلا سازی استفاده می‌شود که خود انواع مختلف دارد، این دستگاه‌ها با برق تک فاز و یا سه فاز کار می‌کند که در ادامه درباره انواع بالابرها و کاربردهایشان توضیحاتی را می‌دهم.توجه داشته باشید مهم‌ترین قطعه این دستگاه شاسی آن است، سایر متعلقات بروی شاسی نصب می‌شود تا بتوانیم از دستگاه استفاده کنیم

شاسی بالابرساختمانی هرچقدر باکیفیت باشد به همان اندازه طول عمر بالابر افزایش میابد چون‌که شاسی باکیفیت از لرزش‌های بالابر به‌اندازه‌ای کافی ممانعت به عمل می‌آورد پس در انتخاب آن دقت شود. در بالابرسازی محمدی انواع شاسی تولید می‌شود؛ بهترین شاسی‌ها عبارت‌اند از پروفیلی، نبشی که هرکدام در دو مدل سبک (بازاری) که کیفیت جوش‌کاری آن بسیار ضعیف است سنگین سفارشی که به‌طور کامل جوش‌کاری می‌شود و از آهن‌آلات باکیفیت و استاندارد ساخته می‌شود. پیشنهاد می‌کنم حتماً هنگامی‌که قصد خرید بالابرساختمانی رادارید کیفت ساخت شاسی را برسی نمایید.

بعد به سراغ سایر قطعات مانند الکتروموتورها بالابرساختمانی، گیربکس بالابرساختمانی، سیم‌بکسل بالابرساختمانی، فولی بالابرساختمانی، یاتاقان بالابرساختمانی، قلاب بالابرساختمانی، کرپی بالابرساختمانی، بلبرینگ بالابرساختمانی، تسمه بالابرساختمانی، پیچ‌مهره بالابرساختمانی، سایر متعلقات موردنیاز بالابرها که در ساخت بالابرساختمانی مورداستفاده قرار می‌گیرد بروید.

گام نخست خرید بالابرساختمانی انتخاب شاسی است.

بسته به نوع پروژه یا ساختمانی که قصد ساخت آن رادارید، یکی از شاسی‌ها را انتخاب کنید. بهترین شاسی بالابرساختمانی شاسی سنگین سفارشی است؛ که خود انواع مختلف دارد؛ مانند شاسی با کالسکه پروفیل، شاسی با کالسکه نبشی که برای بالابرساختمانی تک و سه فاز ساخته می‌شود و قیمت آن‌ها متفاوت از هم دیگر هستند.

نقطه‌ضعف که در شاسی‌های معمولی است سایز قرقره سیم‌بکسل جم کن آن است که بسیار کوچک و برای کارهای سنگین مناسب نیست برای اینکه این قرقره‌ها به گونه ساخته می‌شود تا ارتفاع 50 متر جواب بدهد؛ و گنجایش حداکثر پنجاه متر سیم‌بکسل نمره ۸ را دارد، در صورت که قصد دارید بیشتر از پنجاه متر سیم‌بکسل استفاده کنید بهتر است که از قرقره‌های سفارشی استفاده کنید این مورد در بالابرها سفارشی امکان‌پذیر است. اگر پروژه بزرگ را می‌سازید از قسمت خرید بالابر ساختمانی سفارشی قطعات بالابر را انتخاب و پس از مشاهده قیمت ثبت سفارش ساخت را بزنید تا بالابر سفارشی برایتان بسازیم. پس از انتخاب شاسی نوبت به انتخاب الکتروموتور می‌رسد

شاسی بالابر ساختمانی
شاسی بالابر مصالح ساختمانی Construction hoist Chassis

انتخاب الکتروموتور بالابرساختمانی تک فاز یا سه فاز

الکتروموتور بالابرساختمانی انواع مختلف دارد، نسبت به نوع ساختمان و کار موردنظر خودتان می‌توانید یکی از الکتروموتورهای تک فاز یا سه فاز را انتخاب کنید، اگر پروژه عظیمی را می‌خواهید بسازید حتماً برق سه فاز دارید یا انتخاب شما بالابر سه فاز هست، برای حمل بار تا ۳۰۰ کیلو از الکتروموتور ۳ اسب استفاده نمایید برای حمل بار تا ۴۰۰ کیلو باید الکتروموتور پنج و نیم اسب انتخاب شود. ساده‌تر اگر بگویم شما می‌توانید، توان الکتروموتور را ضرب صد کنید بار که الکتروموتور می‌تواند جابجا کند را به شما می‌دهد مثال یک الکتروموتور ۳ اسب توان آن 2.2 کیلووات است 2.2*100=220 کیلوگرم است.

ازاین فرمول برای انواع الکتروموتورهای تک فاز و سه فاز می‌توانید استفاده کنید. درضمن‌آنکه هرچقدر دور الکتروموتور پایین‌تر باشد، قدرت بیشتر دارد و هرچقدر دور موتور بالاتر باشد، توان حمل بار کمتری را دارد در بالابرهای ساختمانی بهتر است از الکتروموتورهای ۱۴۰۰ دور استفاده شود. پیشنهاد می‌کنم هرگز به خاطر قیمت پایین به سراغ الکتروموتورهای ۳۰۰۰ دور نروید.

تعریف توان الکتریکی

توان الکتریکی مانند توان مکانیکی، آهنگ انجام کار است که با وات سنجیده و با P نمایش داده می‌شود. اصطلاح وات‌ها (wattage) به‌طور مجاورهای به معنی «توان الکتریکی در واحد وات» استفاده می‌شود. توان الکتریکی در واحد وات توسط یک جریان I متشکل از بار Q کولن و هر t ثانیه که از یک اختلاف‌پتانسیل الکتریکی (ولتاژ) عبور می‌کند، تولید می‌شود.

بهترین الکتروموتورهای سه فاز کدام هستند؟

بهترین الکتروموتورهای سه فاز مخصوص بالابرهای ساختمانی را شرکت موتوژن تبریز تولید می‌کند، انواع دیگر از الکتروموتورها سه فاز ساخت چین در بازار ایران موجود است که آن‌ها هم از کیفیت خوبی برخوردار هستند.

هنگام انتخاب الکتروموتورهای سه فاز باید توجه کنید که بدنه آن‌ها از جنس چدن و محکم باشد سیم‌پیچی آن‌ها صد درصد مس باشد و ولتاژ برق آن با برق ایران سازگار باشد. از الکتروموتورهای پوسته آلومینیوم استفاده نکنید، مخصوصاً برای پروژه‌های بزرگ که از بالابر به‌صورت مداوم استفاده می‌شود.

بهترین الکتروموتورهای تک فاز برای بالابرساختمانی کدام هستند؟

الکتروموتورهای تک فاز بالابرساختمانی انواع گوناگون دارد، شرکت‌های زیادی هستند که در داخل ایران الکتروموتورهای بالابر را تولید می‌کند عبارت‌اند از موتوژن تبریز، آریا موتور سمنان، مهر ژن تبریز، الکترو البرز، الکتروژن و بسیاری دیگر از تولیدکنندگان الکتروموتور هستند که الکتروموتورها را تولید می‌کند و بعضی از آن‌ها دارای کیفیت خوبی هم هستند؛ مانند الکو آسیا که مزایای زیادی دارد مثل جریان آمپر پایین سیم‌پیچی ۱۰۰ درصد مس و تخم‌مرغی شکل که از روی الکتروموتور الکو یوگسلاوی کپی‌برداری و ساخته‌شده است

الکتروموتورهای چینی خوب برای بالابرساختمانی

اگر قصدتان انتخاب الکتروموتورهای چینی است پس به ۴ نکته توجه داشته باشید

 • یک وزن الکتروموتور تک فاز 3Hp باید ۴۸ کیلو باشد
 • دوم بدنه الکتروموتور از جنس چدن باشد
 • ۳ سیم‌پیچی الکتروموتور ۱۰۰% مس باشد
 • ۴ هر دو خازن الکتروموتورهای چینی باید از نوع خازن خشک باشد

بهترین نوع الکتروموتورهای چینی دارای مشخصات ذکرشده هستند، این الکتروموتورها هم دور کند و تند دارد بهتر است از الکتروموتورهای ۱۴۰۰ دور استفاده کنید هرگز به سراغ دور بالا نروید که ۳۰۰۰ دور مناسب بالابرساختمانی نیست بعدازاینکه الکتروموتور را انتخاب نمودید نوبت به انتخاب گیربکس می‌رسد.

الکتروموتورهای بالابر‌ ساختمانی تک و سه فاز
فروش انواع الکتروموتورهای بالابر ساختمانی

گیربکس‌های بالابرساختمانی، کدام گیربکس برای الکتروموتور من مناسب است؟

در بالابرهای ساختمانی از گیربکس حلزونی استفاده می‌شود؛ که خود انواعی گوناگونی دارد هرچقدر کیفت ساخت این قطعه باکیفیت باشد فشار کمتری به دینام بالابر وارد می‌شود، برعکس آن باعث خرابی دستگاه و آسیب به سایر متعلقات می‌شود. پس در انتخاب گیربکس بالابرساختمانی دقت لازم را داشته باشید.

گیربکس بالابرهای تک فاز و مشخصات

گیربکس vf86 نسبت یک‌به‌چهل و هشت، از این مدل برای بالابر تک فاز یا سه فاز با الکتروموتور 2.2 کیلووات 3HP یا سه اسب استفاده می‌شود؛ که خود در شکل و کیفیت مختلف در بازار موجود است، قیمت آن‌ها در بعضی از مدل‌ها تا دو برابر از هم تفاوت دارد دلیل این اختلاف قیمت گیربکس به خاطر کیفت قطعات به‌کاررفته در ساخت آن‌هاست.

بدنه آن‌ها از جنس چدن یا آلومینیوم ساخته می‌شود، دنده آن‌ها از برنج سخت‌کاری شده که هرچقدر ضخیم‌تر باشد بهتر است، در بعضی از گیربکس‌ها جنس دنده‌برنجی نیست که از آن‌ها برای دستگاه‌های ثابت مانند بتونیر یا میکسر کاربرد دارد و قیمت آن ارزان‌تر است و برای بالابرساختمانی مناسب نیست هر گز به سراغ این نوع گیربکس‌ها نروید.

در گیربکس‌های پوسته آلمنیوم اکثراً از بلبرینگ استفاده می‌شود که برای کارهای سنگین و ارتفاع زیاد مناسب نیست، بهتر است در کارهای سنگین که ارتفاع بیشتر از ۳۰ متر از گیربکس پوسته چدنی استفاده کنید که هم کیفیت بدنه و همچنین جنس دنده آن‌ها بهتر است و بجای بلبرینگ از رولبرینگ در ساخت آن استفاده‌شده است؛ و قیمت این نوع گیربکس‌ها نسبت به کیفیتی که دارد گران‌تر است.

گیربکس بالابرساختمانی سه فاز vf110

گیربکس‌های حلزونی سری vf110 اکثراً دارای بدنه چدنی هستند، جنس آن‌ها نسبت به شرکت سازنده‌اش فرق می‌کند که قیمت این نوع گیربکس هم باهم دیگر متفاوت است. انتخاب گیربکس خوب به قیمت تمام‌شده بالابر تأثیری زیادی دارد، از این مدل گیربکس نسبت به حجم پروژه و کارکرد دستگاه بالابرساختمانی یکی را انتخاب کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر و ساخت بالابرساختمانی سفارشی با کارشناس بالابر سازی محمدی ارتباط بگیرید. تا راهنمایی لازم را دریافت نمایید.

الکتروموتور که برای بالابرساختمانی سه فاز با گیربکس vf110 باید انتخاب کنید ۴ کیلووات 5.5HP است؛ که بهتر است دارای بدنه چدنی باشد. اگر بار که حمل می‌کنید زیر چهارصد کیلو است از آلمنیوم هم می‌توانید استفاده کنید.

بنابراین شاید در ذهن شما این سؤال پیش آید یکی از اجزای اصلی بالابر گیربکس است شما از چه گیربکسی در بالابرها استفاده می‌کنید، در پاسخ به شما باید بگویم گیربکس‌هایی که بالابر سازی محمدی در بالابرهایی که می‌سازیم و از آن‌ها استفاده می‌نماییم عبارت‌اند از گیربکس اصفهان محمدی، گیربکس شاکرین، گیربکس سهند، گیربکس یکتا، گیربکس روانکار و سایر گیربکس‌های موجود در بازار که به انتخاب خریدار در دستگاه بالابرساختمانی نصب می‌کنیم

گیربکس اصفهان محمدی به سفارش مجموعه بالابرسازی محمدی دریکی از گیربکس سازی‌های اصفهان به‌صورت سفارشی مخصوص بالابرهایی ساختمانی تک فاز ساخته‌شده است و با انواع بالابرساختمانی 1400 دور یا 3000 دورهمخوانی دارد و نسبت به گیربکس‌های هم قیمت خود بسیار باکیفیت‌تر است؛ و دارای ۶ ماه تضمین تعویض است.

گیربکس سهند vf110

چرا تعداد از تأمین‌کننده‌ها بالابرهای ساختمانی را باقیمت ارزان ارائه می‌نمایند دلیل چیست؟

بالابرساختمانی ارزان‌قیمت که توسط برخی از تأمین‌کننده‌ها، در بازار عرضه می‌شود. علت ارزانی آن استفاده از شاسی بازاری ارزان‌قیمت بسیار سبک و بی‌کیفیت که به‌اصطلاح شاسی سنگین می‌گویند و الکتروموتور 3000 دور و قطعات بی‌کیفیت است؛ که استفاده از آن‌ها اصلاً پیشنهاد نمی‌شود. چون‌که الکتروموتور 3000 در بالابرساختمانی باعث آسیب جدی به گیربکس به خاطر سرعت‌بالا و ضربه شدیدی که به دنده‌ها وارد می‌کند و همچنین سرعت بیش‌ازحد باعث خرابی زودهنگام الکتروموتور می‌شود. دلیل آن‌هم به خاطر سیم‌پیچی کم که الکتروموتور دارد و کلاچ و پلاتین به‌راحتی آزاد نمی‌شود است.

چرا بالابرساختمانی ۱۴۰۰ دور نسبت به ۳۰۰۰ گران‌تر است دلیل تفاوت قیمت بالابرساختمانی فقط به خاطر الکتروموتور آن است که الکتروموتورهای از ۱۴۰۰ دور از کیفیت خوبی برخوردار است ازلحاظ جثه و بدنه و سیم‌پیچی نسبت به الکتروموتور ۳۰۰۰ دور حدوداً ده کیلو وزن آن سنگین‌تر است؛ و همین امر باعث شده است که حدوداً یک‌میلیون تومان الکتروموتور ۳۰۰۰ دور نسبت به الکتروموتور ۱۴۰۰ دور ارزان‌تر است.

چرا باید از الکتروموتور 3000 دور در دقیقه، در بالابر 300 کیلوگرمی استفاده نشود؟ چون‌که این الکتروموتور اصلاً توان عمل ۳۰۰ کیلو بار را ندارد؛ حداکثر توان که این الکتروموتور می‌تواند بار را حمل کند ۱۵۰ کیلو مفید هست اگر شما کار کوچکی دارید و باری که می‌خواهید حمل کنید زیر ۱۵۰ کیلو هست استفاده از آن مانعی ندارد اکثراً این نوع دستگاه‌ها برای شهرستان‌ها ارسال می‌شود گه ساختمان‌های یک الی دوطبقه می‌سازند، توان مالی خرید بالابرهای باکیفیت را ندارند، به‌ناچار از این نوع دستگاه‌ها استفاده می‌کند.

الکتروموتور 3000 دور در دقیقه به علت گشتاور بالا در بالابرساختمانی کاربرد ندارد و نیاز به پایین آوردن دور موتور با استفاده از تسمه و فولی است که این کار باعث فشار مضاعف و آسیب جدی به موتور می‌شود. از الکتروموتور 3000 دور در دقیقه به علت گشتاور مناسب می‌توان در کمپرسورها و ویبراتورها استفاده نمود.

الکتروموتور چینی
دینام بالابر ساختمانی چینی یکی از پرکار ترین الکتروموتور ها بازار است با توجه به قیمت پایین که دارد بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد

مشخصات فنی بالابر ساخت‌وساز (بالابرساختمانی)

بالابرها ساخت‌وساز را به نام‌های بالابرساختمانی، بالابر مصالح بر، بالابر مصالح ساختمانی، بالابر چاه‌کنی، بالابر کارگاهی و غیره یاد می‌شود. وظیفه آن‌ها کمک به حمل بار و مصالح موردنیاز در ساخت‌وساز است که توسط کارگر و اپراتور دستگاه این حمل انجام می‌شود.

انواع بالابر ساخت‌وساز

 1. بالابرساختمانی 200 کیلو تک فاز
 2. بالابر مصالح ساختمانی ۳۰۰ کیلو تک فاز
 3. بالابرساختمانی ۳۵۰ کیلو سه فاز
 4. بالابر ساخت‌وساز ۴۰۰ کیلو سه فاز
 5. بالابر کارگاهی ۵۰۰ کیلو سه فاز
 6. بالابرساختمانی ۱ تن سه فاز با ترمز مغناطیسی

وینچ دو قرقره سفارشی برای چاله آسانسور تک و سه فاز

کارگاه بالابرسازی محمدی انواع دستگاه که در بالا از آن‌ها نام‌برده شد را به درخواست خریدار با بهترین کیفیت می‌تواند بسازد در میان بالابرها موجود اگر دستگاه موردنظر شما موجود نبود، برای ساخت آن با شماره‌های سایت تماس بگیرید در صورت امکان بالابر موردنظر شمارا با بهترین کیفیت می‌سازیم

انواع بالابرساختمانی

تعریف بالابرساختمانی، بالابر ساخت‌وساز چیست؟ بالابرساختمانی چیست؟ و انواع بالابرهای ساختمانی کدام است؟ همان‌گونه که از نام این دستگاه پیداست، بالابر را وسیله یا مکانیسمی گویند که از آن برای حمل، انتقال و جابجایی بار در ارتفاع‌های مختلف استفاده می‌شود. نیروی بالابر در دستگاه مختلف توسط انواع مکانیسم‌ها ایجاد می‌گردد.

در هرکدام از بالابرها عواملی مانند قدرت الکتروموتور، ظرفیت حمل بار، قیمت تمام‌شده بر اساس نوع قطعات استفاده‌شده در ساخت، محیط کاری که می‌تواند در ساختمان‌سازی یا حفاری چاه از آن‌ها استفاده کنیم، ایمنی و نوع کاربرد نوع مکانیسم را مشخص می‌کند.

بهترین بالابرها، بالابرهای ساختمانی است که از آن برای بالا و پایین بردن مصالح جهت ساخت‌وساز استفاده می‌شود. در این نوع از بالابرها باکت حمل مصالح به سیم‌بکسل متصل شده و با شروع کار کلید فرمان الکتروموتور را روشن می‌کند و گیربکس را به حرکت درمی‌آورد و می‌توان عمل جابه‌جایی بین طبقات را انجام داد. همچنین سرعت در بالابرساختمانی ۱۴۵۰ دور معمولاً نسبت تبدیل گیربکس 1 به ۴۸ است؛ که به‌عنوان‌مثال برای پیمودن ارتفاع ۱۵ متر، مدت‌زمان یک دقیقه لازم است؛ و این‌یک سرعت ایده آل برای بالابر محسوب می‌شود بهترین نوع بالابرها این مدل هستند.

بالابرساختمانی تک فاز: نیروی موردنیاز جهت جابجایی مصالح، به‌وسیله الکتروموتور تک فاز تا توان 3 اسب بخار تأمین می‌شود که با برق 220 ولت شهری قابل‌استفاده است. در محیط ساخت‌وساز شهری که برق تک فاز به سهولت در دسترس است، بالابرساختمانی تک فاز کاربرد بالایی دارد. نکته مهم در مورد بالابر تک فاز این است که قابلیت جابجایی مصالح تا وزن 300 کیلوگرم را دارد و نسبت به بالابرهای سه فاز ۵۰۰ کیلویی ارزان‌تر است؛ اما بالابر سه فاز سیصد کیلو از تک فاز ارزان‌تر است.

بالابرساختمانی سه فاز: موتور بالابرساختمانی سه فاز نسبت به بالابرساختمانی تک فاز قدرتمندتر است که با برق سه فاز 380 ولت راه‌اندازی می‌شود و قابلیت جابجایی بار بیشتر از 300 کیلوگرم را دارد. این بالابر، بیشتر در فضای صنعتی مورداستفاده قرار می‌گیرد. نکته قابل‌ذکر اینکه در صورت عدم دسترسی به برق سه فاز، با استفاده از انورتر یا درایو می‌توان برق تک فاز را به سه فاز تبدیل نمود، ولی در استفاده از برق سه فاز بایستی شرایط ایمنی به‌صورت کامل تأمین شود؛ و قیمت انورتر برق تک فاز برای بالابرساختمانی به‌صرفه نیست و پیشنهاد نمی‌شود.

انواع کلید کنترل بالابر مصالح بی‌سیم یا اهرمی

کلیدهای بالابر برای فرمان دادن به موتورهای الکتریکی قابلیت حرکت در دو جهت راست‌گرد و چپ‌گرد رادارند که برای سهولت در امر حرکت موتور، از این کلید استفاده می‌شود. نحوه کار این کلید ساده بوده و توانایی جابجایی بین فازها را دارد. نکته که باید توجه شود کلید که انتخاب می‌کنید جریان ۳۰ آمپر را به‌راحتی تحمل کند

 • کلید فرمان سیار باسیم
 • کلید پیام چدنی ۳۲ آمپر
 • کلید پویان ۳۰ آمپر
 • کلید پویا ۲۵ آمپر
 • کلید فرمان سیار بی‌سیم
کلید چدنی بالابر
کلید بالابر پیام 32 آمپر چدنی

در صورت که از کلید بی‌سیم استفاده می‌کنید بهتر است از برندهای معتبر استفاده شود.

مزایای بالابرساختمانی یا مصالح بر خوب

دستگاه بالابر دارای شاسی باکیفیت باشد بازوها و پایه‌هایی از لوله‌های ضخیم بدون چروک، با گوشت زیاد و یک‌تکه است. ریل دستگاه سنگین باشد که هنگام حمل بار خم نشود و کالسکه از ریل خارج نشود طول ریل باید ۳ متر و از ناودانی ۸ سنگین باضخامت زیاد ساخته‌شده باشد، ورق روی ریل چهار میلی‌متر در ۱۲ سا نت استفاده‌شده باشد برای بالابرساختمانی ۳۰۰ و پانصد کیلو ایده آل است.

دستگاه قابلیت نصب ترمز و همچنین نصب ری موت کنترل را دارا است. این مورد سلیقه‌ای است. بالابرهای عرضه‌شده توسط کارگاه بالابرسازی محمدی دارای بهترین نوع الکتروموتور با سیم‌پیچی تمام مس دو خازنِ خشک و باکیفیت‌ترین نوع گیربکس با 6 ماه تضمین تعویض می‌باشند.

مشخصات فنی بالابرساختمانی یا مصالح بر

مشخصات فنی بالابرساختمانی یا مصالح بر ظرفیت بالابر به (کیلوگرم) بالابر ۲۰۰ کیلو الکتروموتور ۳۰۰۰ دور سه اسب گیربکس vf86 استفاده می‌کنم، بالابر ۳۰۰ کیلو الکتروموتور سه اسب ۱۴۵۰ دور و گیربکس vf86 در ساخت آن استفاده می‌شود، بالابر ۳۵۰ کیلویی از الکتروموتور الکو و گیربکس چدنی vf86 ساخته می‌شود.

بالابر ۵۰۰ کیلو از الکتروموتور سه فاز ۵.۵ اسب و گیربکس vf110 استفاده می‌کنم که کیفیت آن‌ها متفاوت است و به قیمت کل بالابر تأثیرگذار است.

 • توصیه می‌شود در زمان استفاده از بالابرساختمانی سه فاز به‌منظور تأمین جریان الکتریکی از تابلو برق استفاده شود تا در زمان نوسان و قطع برق، الکتروموتور دچار آسیب نشود؛ و هنگام اتصالی برق محافظ جان در تابلو نصب کنید. تا از خطر برق‌گرفتگی جلوگیری شود.
×
×
سبد خرید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ورود به سایت