نیازمندیهای ساختمان سازی
نیازمندیهای ساختمان سازی
lift - اجاره بالابر ساختمانی

بالابر ساختمانی دات کام یکی از نخستین و قدیمی ترین فروشنده و اجاره دهنده بالابر ها ساختمانی است. از این بالابر ها برای ساخت و ساز بازسازی ساختمان و حفاری چاه تونل های فاضلاب مترو جهت حمل بار و مصالح ساختمانی مانند ماسه سیمان آجر تیرچه بلوک خاک و… استفاده می شود.

بالابر ساختمانی دات کام – خدمات اجاره بالابر

بالابر ساختمانی دات کام اولین و بزرگترین مرکز تخصصی اجاره بالابر ساختمانی در تهران با بهره‌گيری از مدرن‌ترین ماشین آلات و تجهيزات بالابر ساختمانی شامل انواع بالابر الکویوگسلاوی تکفاز، بالابر الکو آسیا تکفاز، بالابر موتوژن تک و سه فاز و بالابر با متراژ های 20 ٰ 25 ٰ 50 ٰ و بیشتر آماده ارائه خدمات اجاره بالابر در تهران و حومه شهر تهران می باشد.

کارشناسان ما آماده ارائه مشاوره جهت انتخاب بالابر مناسب جهت اجاره برای مشتریان محترم بوده و در کمترین زمان ممکن بالابر مورد نیاز شما را که از ایمن‌ترین و تخصصی‌ترین بالابرهای موجود در کشور می باشد فراهم می نمایند.

قیمت اجاره بالابر ساختمانی تکفاز بصورت روزانه ماهیانه ده روزه جهت مشاهده قیمت کلیک نمایید.

کرایه بالابر

بالابر ساختمانی چیست؟

بالابر ساختمانی به وینچ های ساختمانی که برای بالا کشیدن مصالح به طبقات استفاده می شود می گویند. بالابر ها ساختمانی معروف به بالابر مصالح بر هستند. از بالابر ها برای حمل مصالح ساختمان مانند آجر سیمان ماسه و ابزار آلات در ساختمان سازی استفاده میشود.

بالابر ساختمانی توسط ۸ عدد کرپی ۱۲ به همدیگر نصب میشود و پس از سفت نمودن پیچ ها آماده کار میشوند. بالابر ها ساختمانی کرپی خور را دو مدل میتوان بست که هم برای حفاری و هم ساختمان سازی استفاده شود.

آموزش اختصاصی برای استفاده از بالابر اجاره‌ای

اجاره بالابر فقط تهیه بالابر و در اختیار قرار دادن آن به مشتری نیست. کرایه بالابر ساختمانی نیاز به تخصص ، مهارت و تجربه اجاره کننده و اجاره دهنده دارد. بهمین دلیل است که بالابر ساختمانی دات کام آموزش استفاده از بالابر را با تاکید بر رعایت اصول ایمنی برای کاربر بالابر تدارک دیده است تا ریسک خطرات احتمالی را کاهش دهد.

چرا بالابر ساختمانی دات کام را برای کرایه بالابر انتخاب کنیم؟

بدنبال بالابر ساختمانی برای انجام کار خود می باشید؟ پس اجاره آن از بالابر ساختمانی دات کام بهترین ایده است. اجاره بالابر ساختمانی برای انجام کاری بازسازی ساختمان که فقط چند روز و یا چند ماه طول می کشد بسیار مقرون بصرفه تر از خرید بالابر می باشد. در نیازمندیهای ساختمان سازی ما بهتر از هرکسی می دانیم که کرایه دستگاه بالابر از بسیاری از جهات راه حلی مناسب تر است. ما مجموعه‌ای از انواع بالابر ساختمانی شامل بالابر الکویوگسلاوی، بالابر الکو ایرانی آسیاموتور، بالابر چینی درجه یک و دیگر انواع بالابر تک و سه فاز را برای اجاره داریم و خوشحال می شویم که آنها را به شما پیشنهاد دهیم. در لینکی که در ادامه قرار گرفته قیمت و مدل انواع بالابر ها را مشاهده نمایید

خرید بالابر ساختمانی برای کار مقطعی چرا مناسب نیست؟ بالابر و هزینه‌های جانبی مورد نیاز آن نظیر تعمیرات و همچنین مکانی برای نگهداری دارد. در بسیاری از موارد اجاره دستگاه گزینه بهتری نسبت به خرید آن است. اگر نیاز به بالابر ساختمانی برای یک یا چند ماه دارید ما خوشحال می شویم که بالابر مناسب را به شما پیشنهاد دهیم و مسلم است که می توانید بالابر مورد نظر خود را برای مدت طولانی تری اجاره نمائید. در صورت نیاز می توانیم بالابر مورد نظر شما را در سایت محل کار شما تحویل نمائیم تا هیچگونه نگرانی بابت حمل و نقل آن نداشته باشید زیرا هدف بالابر ساختمانی دات کام بالا بردن و ارتقای کارایی شما می باشد. با توجه به مجموعه کامل از انواع بالابرها و نرخ‌های رقابتی و مناسب می توانید به لیست مشتریان گرانقدر ما ملحق شوید. افتخار ما ارائه خدمات اجاره انواع بالابر به شماست.

چه نوع بالابری برای کار شما مناسب است؟

استفاده از بالابر برای انجام کار در ساختمان سازی می تواند کارایی و راندمان کار را بصورت قابل ملاحظه‌ای افزایش دهد. با توجه به نوع کار در ساختمان و محیط انجام کار انواع بالابر متناسب با کار مورد نظر شما وجود دارد. اما انتخاب بالابر مناسب می تواند کمی پیچیده‌تر از آنچه فکر می کنید باشد.

ماهیت کار شما چیست؟ برای چه نوع کار بالابر نیاز دارید؟ بالابر چه مقدار وزن را باید جابجا نماید؟ محیط کار شما فضای بسته است یا اینکه در فضای آزاد کار می کنید؟ همه این سوال‌ها می تواند در انتخاب بالابر مناسب موثر باشد. اگر نیاز به بالابر برای ساختمان سازی و یا باز سازی دارید بالابر تکفاز می تواند برای شما مناسب باشد و اگر برای حفاری چاه حمیق نیاز دارید بالابر با وینچ بزگ که گنجایش سیم مورد نیاز شما را داشته باشد است که بدنبال آن هستید.

اگر با کرایه بالابر آشنا هستید انتخاب بالابر مناسب معمولا راحت است. ولی اگر برای اولین بار است که بالابر اجاره می کنید و یا اینکه بصورت موردی بالابر اجاره کرده‌اید ممکن است برای انتخاب بالابر مناسب برای انجام پروژه خود نیاز به کمک داشته باشید.

الزامات استفاده ایمن از بالابر

تجهیزات بالابری باید از قدرت و ثبات کافی برای حمل بار برخوردار باشند. ظرفیت مجاز حمل بار توسط بالابر بر روی پلاک بالابر ارائه شود. هر بخشی از بار و هر چیزی که به آن متصل شده یا برای حمل بار در بلند کردن استفاده می شود باید از قدرت و استحکام کافی برخوردار باشد. تجهیزات بالابر مانند کلید سیم بکسل الکتروموتور گیربکس تسمه باید: برای حفاظت در مقابل له شدن و گیر کردن از آن حفاظ مناسب داشته باشند. هنگام نصب پایه عقب بالابر را به اندازه سنگین کنید که برای جلوگیری از افتادن بالابر تحمل وزن بار را داشته باشد قلاب سیم بکسل چک شود در معرض خطر نباشد و بتواند به راحتی هنگام تخلیه بار آزاد شود. سرعت باد ، شیب و دیگر عوامل محیطی باید در هنگام استفاده از بالابر رعایت گردد.

هنگام حمل مصالح به نکات ذیل توجه نمایید.

بابرساختمانی بعد ازنصب قبل از اینکه برای اولین بار در خدمت قرار گیرد باید توسط یک کار بلد به طور کامل برای نقایص بررسی شود و پس از نصب ، مونتاژ در فواصل زمانی مناسب دستگاه مورد بازرسی قرار گیرد که زمانبندی برای بازرسی دوره ای دستگاه بستگی به شرایط نصب ، مونتاژ و نوع کار آن دارد. اگر دستگاه در معرض شرایطی که موجب خسارت می شود به یک وضعیت خطرناک برسد، تجهیزات باید توسط یک کارشناس مجرب کاملاً مورد بررسی قرار گیرد و تجهیزات تا زمانیکه نقص های آن توسط آزمون ها یا بازرسی اصلاح نشده نباید استفاده شود.

Buy now - اجاره بالابر ساختمانی

بالابر ها که اجاره میدهیم دونوع هست یکی تکفاز با الکتروموتور 3 اسب که توان حمل بار تا 300 کیلو را دارد. مدل دیگر آن سه فاز که باالکتروموتور 5.5 اسب بخار که توان حمل بار تا 500 کیلو را دارد.

از این بالابر ها بصورت مقطعی میتوان 300 و 500 کیلورا جابجا کرد درصورت مداوم بخواهیم استفاده کنیم در مدل تکفاز 220 کیلو و درمدل سه فاز 400 کیلو میتوانیم حمل کنیم نباید بیشتر از وزن مجاز حمل شود.

بیشتر متقضیان اجاره بالابر مصالح ساختمان اشخاص هستند که مشکل کمبود جا دارند یا برای باز سازی یک ساختمان فقط بالابر را نیاز دارد پس خرید را به کرایه نمودن بالابر ترجیح میدهند و اقدام به اجاره میکنند

قوانین اجاره بالابر

بالابر ساختمانی دات کام دستگاه بالابر ساختمانی اجاره ای را صحیح و سالم در محل کار تحویل مشتری میدهد اجاره گیرنده مدت اجاره را میتواند 1 الی 30 روز تایین کند این زمان توسط اجاره گیرنده از طریق فرم اجاره مشخص می شود هزینه اجاره بنابر مدت زمان قابل تغیر است هرچقدر زمان اجاره بیشتر باشد قیمت ارزانتر می شود.

زمان شروع کرایه بالابر: شروع اجاره از زمان تحویل دستگاه به مشتری آغاز میشود. قیمت اجاره بالابر چند است؟ در فرم بعد از انتخاب مدت اجاره قیمت نمایش داده می شود. هزینه حمل ونقل چقدر میشود؟ طبق نرخ وانت بار الوپیک محاسبه و رفت و بازگشت دریافت می شود.

شرایط کرایه بالابر

متقاضی اجاره در هنگام تحویل دستگاه شخصا باید دستگاه را تحویل گرفته و فرم ارسال شده را امضاء نماید.

متقاضی اجاره حق واگذاری مورد اجاره را به غیر به هیچ وجه نداشته و ندارد. هرگونه خرابی دستگاه ها کرایی در طول مدت اجاره که ناشی از استهلاک باشد رایگان انجام میشود. اما استفاده نادرست که باعث از بین رفتن و سوختن دستگاه شود.هزینه تعمیرش به عهده اجاره گیرنده است.

اجاره کننده میداند که بالابر کرایی امانتا در مدت اجاره تحویل ایشان و در پایان کار صحیح و سالم بازمیگرداند لذا مسئول حفظ ونگهداری آن بوده و مسعولیت از بین رفتن احتمالی به عهده شخص اجاره گیرنده می باشد.

امضا گردن رسید تحویل دستگاه توسط شخص اجاره کننده و پرداخت مبلغ یکماه اجاره به عنوان پیش پرداخت دستگاه جهت امانت و بازپرداخت آن توسط بالابر ساختمانی دات کام پس از پایان کار

اگر شرایط و قوانین بالارا با دقت خوانده اید و قبول نمودید میتوانید از طریق فرم زیر اجاره نمایید.

فرم اجاره و استعلام اجاره بهاء با لیفت رینت دات آی آر

هزینه حمل و نقل ( کرایه رفت و برگشت ) بر عهده شخص اجاره کننده می باشد.
اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter

دیدگاه خود را بیان کنید

 1. سعید رحمانی گفت:

  سلام محمدی جان ممنون کارم راه انداختی گیر بالابر بودم به هر کی رنگ زدم هزار جور قانون نمیدونم سفته پول ضمانت میخواست ولی با سایت شما رو تو گوگل پیدا کردم که خیلی راحت دستگاه رو اجاره کردم به بعد از تکمیل فرم سفارش خیلی زود شما تماس گرفتی و دستگاه رو ارسال کردی خیلی ممنون از هرجایی دستگاه قبلا اجاره میکردم یا خراب بود یا مشکل داشتم باهاشون بازم دمت گرم

  1. بالابر ساختمانی دات کام گفت:

   خواهش می کنم جناب رحمانی ممنون از دیدگاه مثبت شما و خوشحال ام که مفید بوده ام هرکاری کردم انجام وظیفه بود

 2. نژادی گفت:

  با سلام خدمت شما جناب آقای محمدی عزیز من حدود ۴ سال است که با سایت شما آشنا شدم و از آن موقع تا به حال همیشه از شما دستگاه اجاره می کنم جهان سپاس از زحمات شما کارتون درسته در هر نقطه تهران دستگاه خواستم با کمترین هزینه آوردید جهان سپاس پیروز و پایدار بمانید

 3. مقدم گفت:

  جناب محمدی جهان سپاس فرمودید دیدگاه خودتون را راجع به وب سایت بیان کنید خواستم بگم کارتان عالیه
  دستگاه که بنده اجاره کردم قرار شد ساعت ۸ در محل کار به دستم برسه که ۲۰ دقیقه مانده بود به ۸ برایم رسید خیلی ممنون از شما

  1. بالابر ساختمانی دات کام گفت:

   خواهش می کنم انجام وظیفه بود خوشحال ام که کارتون به موقع انجام شد ممنون از وقت که گذاشتی جناب مقدم میبخشید دیر پاسخ دادم

 4. مختار گفت:

  سلام قیمت اجاره بالابر روزی چنده من برای در روز نیاز داشتم اگر ممکنه قیمت اعلام کنید ممنون میشم

 5. با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست عزیز شما می توانید در لینک که براتون میذارم قیمت اجاره را مشاهده کنید که همیشه به روز رسانی می‌شود و قیمت های تایید شده است به ۱۰۰ درصد ارزانتر از همه جا می باشد
  https://balabarsakhtemani.com/product/%d8%a7%d8%ac%d8%a7%d8%b1%d9%87-%d8%a8%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%a8%d8%b1-%d8%b3%d8%a7%d8%ae%d8%aa%d9%85%d8%a7%d9%86%db%8c/

 6. بهروز گفت:

  جهان سپاس از وب سایت خوب تون از هر لحاظ عالی قیمت اخلاق همه چیز بیست پایدار باشی جناب محمدی عزیز

  1. لطف داری جناب مهندس همیشه درخدمت هستم خوشحال ام که رضایت شمارا از خدمات سایت میبینم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *